Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

HALA SPORTOWA W RZGOWIE k / ŁODZI

hala-01

WIELOFUNKCYJNA HALA SPORTOWA W RZGOWIE k / ŁODZI
Hala sportowa jest pierwszym obiektem z planowanego Centrum Kulturalno – Sportowego w Rzgowie. Projekt hali został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie architektonicznym.
W ramach projektu budowlanego i wykonawczego w budynku zostały zastosowane innowacyjne i proekologiczne rozwiązania takie jak: nowoczesna kotłownia, kolektory słoneczne, nowoczesne i energooszczędne źródła świetlne, zintegrowany system zarządzania obiektem. Sala sportowa posiada pełnowymiarową arenę z boiskiem do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki i tenisa, a także salę squash, aerobik, siłownię, ściankę wspinaczkową oraz zaplecze gastronomiczne. Po przedzieleniu areny siatkami istnieje możliwość realizacji zajęć dla trzech grup oraz korzystanie ze ścianki wspinaczkowej niezależnie od sali sportowej. Na arenie można również ustawić demontowaną scenę do organizacji imprez okolicznościowych.

 

Powierzchnia użytkowa obiektu 3597,40m2
Powierzchnia terenu objętego inwestycją 35000m2