Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

MRZEWA ARCHITEKCI

Autorska pracownia projektowa istniejąca na polskim rynku od 2000 roku prowadzona przez architektów Katarzynę i Roberta Mrzewę.

Najważniejsze dla nas to funkcjonalność, ponadczasowość i minimalizm. W naszych projektach staramy się dobrze wyważyć proporcje z użyciem odpowiednich materiałów oraz kolorystyki. Dążymy, aby nasze projekty spełniały oczekiwania inwestora i mieściły się w zadanym budżecie, gwarantując najwyższą jakość dokumentacji.
Oferujemy szeroki zakres usług – od projektów koncepcyjnych do projektów budowlanych i wykonawczych. Zapewniamy kompleksową obsługę projektową. Towarzyszymy inwestorowi we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego – od koncepcji projektu do zakończenia prac realizacyjnych. Sprawujemy nadzory i pełnimy funkcję inwestora zastępczego.
Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami dbając o to, aby projekt był sumiennie realizowany.

MISJA
Naszą misją jest tworzenie projektów opartych o prostotę, funkcjonalność, dbałość o zdrowie i poszanowanie środowiska naturalnego.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NAS

A
Spotkania z projektantem,

aby zaplanować każdy szczegół projektu.

B
Kompletnej dokumentacji budowlanej,

na podstawie której wykonawca będzie mógł prowadzić prace budowlane.

C
Pracownia Architektoniczna

sfinalizuje projekt oraz uzyska wszystkie wymagane uzgodnienia oraz pozwolenia w celu realizacji prac budowlanych, przeprowadzi w prosty sposób przez proces budowlany do zakończenia inwestycji.

D
Regularnych wizyt na budowie,

w celu wyjaśnienia z wykonawcą problemów i sprawdzenia zgodności prowadzonych prac budowlanych z projektem.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

12.2015
I nagroda w konkursie architektonicznym:

Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej dla zadania pn. Budowa kompleksu obiektów sportowych przy Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki przy ul. Gdyńskiej w Świnoujściu.

01.2013
II nagroda (równorzędna) w konkursie architektonicznym:

Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej dla zadania pn. Centrum aktywnego wypoczynku przez cały rok – przebudowa i budowa infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w obszarze kompleksu leśnego pomiędzy ulicami: Zwycięstwa – Michalskiego – Niepodległości – potokiem Czarnawka – torami kolejowymi i ul. Nowy Dwór w Knurowie.

01.2012
I nagroda w konkursie architektonicznym:

Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno – urbanistycznej budynku GMINNEGO CENTRUM SPOŁECZNO – KULTURALNEGO w Sośnicowicach

09.2011
II nagroda w konkursie architektonicznym:

Opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku Starostwa Powiatowego w Opocznie wraz z zagospodarowaniem terenu

05.2011
wyróżnienie w konkursie architektonicznym:

TWÓJ-DOM – dialog z tradycją

06.2010
wyróżnienie w konkursie architektonicznym:

Konkurs na wykonanie koncepcji architektoniczno- przestrzennej hali sportowej przy Gimnazjum Nr 1 w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 42

06.2010
III nagroda w konkursie architektonicznym:

Jednoetapowy konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej, funkcjonalno-przestrzennej Ośrodka Kultury Gminy Suchy Las

11.2007
I nagroda w konkursie architektonicznym:

Koncepcja budowy Centrum Kulturalno – Sportowego przy ul. Szkolnej w Rzgowie

ZESPÓŁ